Vi gjør oppmerksom på at alle verv/funksjoner utføres på egen fritid og ber om at tlf.henvendelser foretas mellom kl 18:00 og 21:00..

Styret

NAVN VERV EPOST TELEFON
Styret Alle i styret styret@norskmustangclub.no N/A
Jan Tømte Formann formann@norskmustangclub.no Mob: 917 74 730
Siv Henningstad Sekretær sekretaer@norskmustangclub.no Mob: 920 36 994
Liss-Kathrin Bratteng Kasserer

kasserer@norskmustangclub.no/lkbratteng@yahoo.no

Mob: 402 35 181
Lars-Petter Kolkind Styremedlem/register

register@norskmustangclub.no

Mob: 908 09 876
Terje Bråten Styremedlem terjebraten@hotmail.com Mob: 970 69 221
Kim Rune Frydenlund Styremedlem Kimrune28@icloud.com Mob: 916 39 042
Magnus V Johannesen Styremedlem magvjoh@gmail.com Mob: 404 70 465
ivar eng eriksen Nestformann ivengeri@gmail.com Mob: 907 54 527

Klubb-verter

OMRÅDE NAVN EPOST TELEFON
Hordaland Torgeir Klokkerhaug  hordaland@norskmustangclub.no Mob: 452 23 780
Rogaland Geir Frode Ellefsen rogaland@norskmustangclub.no Mob: 404 24 464
Trøndelag Stig Skjerve trondelag@norskmustangclub.no Mob: 915 66 375
Oslo / Akershus Sør Richard Bugge Andersen oslo@norskmustangclub.no Mob: 909 43 155
Møre og Romsdal Sveinung Grøvik more@norskmustangclub.no Mob: 930 83 477
Nordmøre/Kristiansund Pål Dønnem nordmore@norskmustangclub.no Mob: 932 18 380
Telemark Jan Petter Weber telemark@norskmustangclub.no Mob: 916 27 939
Drammen Ailis Helen Isaksen ahisak@hotmail.com Mob: 915 13 655
Eiker Kjetil Holm kjetil.mustang@hotmail.com Mob: 984 90 759

Tekniske konsulenter

NAVN MODELL/TYPE EPOST TELEFON
Atle Grimstad Early 65-66 65-66@norskmustangclub.no Tlf: 55 93 04 85
Richard Bugge Andersen 67 – 68 67-68@norskmustangclub.no Tlf: 66 80 80 14
Svein Erik Aaserud 69 – 70 / Boss 69-70@norskmustangclub.no Tlf: 63 90 66 09
Lars-Petter Kolkind 71 – 73 71-73@norskmustangclub.no Mob: 906 15 490
Thomas Danielsen 74 – 78 74-78@norskmustangclub.no Mob: 922 20 427
Karl Inge Nilsen 79-93 / Fox-body   Mob: 934 42 817
Morten Rugland Nilsen 79-93 / Fox-body 79-93@norskmustangclub.no Mob: 971 71 031
Terje Pedersen 94 – ?? 94-xx@norskmustangclub.no Mob: 901 72 141
Arnfinn Tømte Shelby shelby@norskmustangclub.no Mob: 911 71 509
Stig H. Marthinsen Teknisk teknisk1@norskmustangclub.no Mob: 909 30 889
Karl Ness Teknisk teknisk2@norskmustangclub.no Mob: 993 09 070

Ansvarlig Mustang/medlems registeret

NAVN FUNKSJON EPOST TELEFON
Lars-Petter Kolkind Registeransvarlig register@norskmustangclub.no Mob: 906 15 490

Mustangbladet

Her kan du sende info/reportasjon/stuff som du ønsker skal behandles i Mustangbladet vårt som blir utgitt 4 ganger i året.

NAVN FUNKSJON EPOST TELEFON
Trond Haaberget Redaktør mustanginfo@norskmustangclub.no Tlf: 22 28 41 21
Jonny Johannesen Art director mustanginfo@norskmustangclub.no  
Thor Dahl Fotograf mustanginfo@norskmustangclub.no  

Webansvarlige

NAVN FUNKSJON EPOST TELEFON
       
Marius A Gustavsen Webmaster/Teknisk marius@gustavsenit.no Mob: 926 68 151