Vi gjør oppmerksom på at alle verv/funksjoner utføres på egen fritid og ber om at tlf.henvendelser foretas mellom kl 18:00 og 21:00..

Styret

NAVNVERVEPOSTTELEFON
StyretAlle i styret
styret@norskmustangclub.no
N/A
Marit RøtterudFormann
formann@norskmustangclub.no

Mob: 480 22 844

Trond Høst

Nestformann/Racingansvarlig

nestformann@norskmustangclub.no

Mob: 909 18 000

Siv Henningstad

Sekretær

sekretaer@norskmustangclub.no

Mob: 920 36 994

Melissa Nesse

Kasserer

kasserer@norskmustangclub.no

Mob: 412 60 319

Juliane Hemli Marthinsen

Styremedlem/Racingansvarlig

styret1@norskmustangclub.no

Mob: 470 75 152
Arild GrønnevikStyremedlem
styret2@norskmustangclub.noo

Mob: 917 74 730

Astrid J. Hennum

Styremedlem

styret3@norskmustangclub.no


Mob: 900 98 340

Klubb-verter

OMRÅDENAVNEPOSTTELEFON
HordalandTorgeir Klokkerhaug hordaland@norskmustangclub.noMob: 452 23 780
RogalandGeir Frode Ellefsenrogaland@norskmustangclub.noMob: 404 24 464
TrøndelagStig Skjervetrondelag@norskmustangclub.noMob: 915 66 375
Oslo / Akershus SørRichard Bugge Andersenoslo@norskmustangclub.no
Mob: 909 43 155
Møre og RomsdalSveinung Grøvikmore@norskmustangclub.noMob: 930 83 477
BuskerudLars-Petter Kolkindbuskerud@norskmustangclub.noMob: 906 15 490
TelemarkJan Petter Webertelemark@norskmustangclub.noMob: 916 27 939
DrammenAilis Helen Isaksenahisak@hotmail.comMob: 915 13 655
EikerKjetil Holmkjetil.mustang@hotmail.comMob: 984 90 759

Tekniske konsulenter

NAVNMODELL/TYPEEPOSTTELEFON
Atle GrimstadEarly 65-6665-66@norskmustangclub.no
Tlf: 55 93 04 85
Richard Bugge Andersen67 – 6867-68@norskmustangclub.no
Tlf: 66 80 80 14
Svein Erik Aaserud69 – 70 / Boss69-70@norskmustangclub.no
Tlf: 63 90 66 09
Lars-Petter Kolkind71 – 7371-73@norskmustangclub.no
Mob: 906 15 490
Thomas Danielsen74 – 7874-78@norskmustangclub.no
Mob: 922 20 427
Karl Inge Nilsen79-93 / Fox-body
Mob: 934 42 817
Morten Rugland Nilsen79-93 / Fox-body79-93@norskmustangclub.no
Mob: 971 71 031
Terje Pedersen94 – ??94-xx@norskmustangclub.no
Mob: 901 72 141
Arnfinn TømteShelbyshelby@norskmustangclub.no
Mob: 911 71 509
Stig H. MarthinsenTekniskteknisk1@norskmustangclub.no
Mob: 909 30 889
Karl NessTekniskteknisk2@norskmustangclub.no
Mob: 901 28 306

Ansvarlig Mustang registeret

NAVNFUNKSJONEPOSTTELEFON
Lars-Petter KolkindRegisteransvarligregister@norskmustangclub.noMob: 906 15 490

Mustangbladet

Her kan du sende info/reportasjon/stuff som du ønsker skal behandles i Mustangbladet vårt som blir utgitt 4 ganger i året.

NAVNFUNKSJONEPOSTTELEFON
Trond HaabergetRedaktørmustanginfo@norskmustangclub.no
Tlf: 22 28 41 21
Jonny JohannesenArt director mustanginfo@norskmustangclub.no
Thor DahlFotograf mustanginfo@norskmustangclub.no

Webansvarlige

NAVNFUNKSJONEPOSTTELEFON
Morten Rugland NilsenWebmaster/Tekniskwebmaster@norskmustangclub.noMob: 971 71 031
Marius A GustavsenWebmaster/Tekniskwebmaster@norskmustangclub.noMob: 926 68 151