Vi gjør oppmerksom på at alle verv/funksjoner utføres på egen fritid og ber om at tlf.henvendelser foretas mellom kl 18:00 og 21:00.

Styret

NAVNVERVEPOSTTELEFON
StyretAlle i styretstyret@norskmustangclub.noN/A
Jan TømteFormannformann@norskmustangclub.noMob: 917 74 730
Ingvar Engh EriksenNest Formannivengeri@gmail.comMob: 907 54 527
Liss-Kathrin BrattengKassererkasserer@norskmustangclub.noMob: 402 35 181
Siv HenningstadSekretærsekretaer@norskmustangclub.noMob: 920 36 994
Magnus V. JohannessenStyremedlemmagvjoh@gmail.comMob: 404 70 365
Kim Rune FrydenlundStyremedlemkimrune28@icloud.comMob: 916 39 042
Terje BråtenStyremedlemterjebraten@hotmail.comMob: 970 69 221
Lars-Petter KolkindRegisteransvarligregister@norskmustangclub.noMob: 906 15 490

Klubb-verter

OMRÅDENAVNEPOSTTELEFON
HordalandTorgeir Klokkerhaughordaland@norskmustangclub.noMob: 452 23 780
RogalandGeir Frode Ellefsenrogaland@norskmustangclub.noMob: 404 24 464
TrøndelagStig Skjervetrondelag@norskmustangclub.noMob: 915 66 375
Oslo / Akershus SørRichard Bugge Andersenoslo@norskmustangclub.noMob: 909 43 155
Møre og RomsdalSveinung Grøvikmore@norskmustangclub.noMob: 930 83 477
Nordmøre /
Kristiansund
Pål Dønnemnordmore@norskmustangclub.noMob: 932 18 380
TelemarkJan Petter Webertelemark@norskmustangclub.noMob: 916 27 939
DrammenAilis Helen Isaksenahisak@hotmail.comMob: 915 13 655
EikerKjetil Holmkjetil.mustang@hotmail.comMob: 984 90 759

Tekniske konsulenter

NAVNMODELL/TYPEEPOSTTELEFON
Early 65-6665-66@norskmustangclub.no
Richard Bugge Andersen67 – 6867-68@norskmustangclub.noMob: 909 43 155
Svein Erik Aaserud69 – 70 / Boss69-70@norskmustangclub.noMob: 639 06 609
Lars-Petter Kolkind71 – 7371-73@norskmustangclub.noMob: 906 15 490
Thomas Danielsen74 – 7874-78@norskmustangclub.noMob: 922 20 427
Karl Inge Nilsen79-93 / Fox-body79-93@norskmustangclub.noMob: 934 42 817
Morten Rugland Nilsen79-93 / Fox-body79-93@norskmustangclub.noMob: 971 71 031
Terje Pedersen94 – ??94-xx@norskmustangclub.noMob: 901 72 141
Arnfinn TømteShelbyshelby@norskmustangclub.noMob: 911 71 509
Stig H. MarthinsenTekniskteknisk1@norskmustangclub.noMob: 909 30 889
Karl NessTekniskteknisk2@norskmustangclub.noMob: 993 09 070

Ansvarlig Mustang/medlems registeret

NAVNFUNKSJONEPOSTTELEFON
Lars-Petter KolkindRegisteransvarligregister@norskmustangclub.noMob: 906 15 490

Mustangbladet

Her kan du sende info/reportasjon/stuff som du ønsker skal behandles i Mustangbladet vårt som blir utgitt 4 ganger i året.

NAVNFUNKSJONEPOSTTELEFON
Trond HaabergetRedaktørmustanginfo@norskmustangclub.noMob: 479 09 090
Jonny JohannesenArt directormustanginfo@norskmustangclub.no
Thor DahlFotografmustanginfo@norskmustangclub.no

Webansvarlige

NAVNFUNKSJONEPOSTTELEFON
Vegard Pihl BrattengWebmaster / Tekniskmail@vebr.noMob: 413 28 351